jste zde: úvodní » Materiály » Dřevěné podlahy » Steier Parket


Steier Parket


Přírodní surový materiál je u nás v nejlepších rukou. Podlahy Steirer Parkett se vyrábí podle nejpřísnějších pravidel. Podle technologií Scheucher Holzindustrie se každá jednotlivá etapa výrobního procesu zakládá na použití našich přírodních zdrojů tím nejvhodnějším způsobem a uplatněním nejpřísnějších norem ochrany životního prostředí. Tyhle technologie umožňují Scheucher Holzindustrie, rodinné firmě s dlouholetou tradicí, vytvořit prvotřídní výrobek nejvyšší kvality.

 

Vyberte si z jedinečné pestrosti druhů, barev a typů dřeva, které se ve Vašem obydlí stanou obrazem Vašich individuálních představ a které se harmonicky zapojí do Vašeho zcela vyjímečného světa.  

 

Dokonalá přesnost výroby zaručuje  jedinečnou kvalitu každé jednotlivé dřevěné pod zarukalahy Steirer Parkett. Jak optimální využití zdrojů, tak i výlučné používání absolutně ekologických postupů v každém kroku výrobního procesu patří k základním principům společnosti Schaucher Holzindustrie GmbH. Díky tomu dokáže tato tradiční rodinná firma učinit z každé podlahy Steirer Parkett výrobek vynikající kvality. Plná funkčnost každé dřevěné podlahy Steirer Parkett je zaručena po dobu 30 let.

Rozměry

Jedinečný výběr nejrůznějších rozměrů podlahových prvků nabízí široké možnosti uspořádání i individuální úpravu přesně na míru daného prostoru. V závislosti na uspořádání podlahových prvků lze vytvořit různé vzory parket, které propůjčí prostorům individulní vzepření.

rozmery

 

Prkna

Parkety


©  PL Podlahářství s.r.o. - podlahy, koberce, lina, renovace parket

Poptávkový formulář

webové stránky za dobré ceny